KAMPANIA „KILOMETRY DOBRA” ZBIERAMY ZŁOTÓWKI

Nasze Przedszkole dołączyło do Akcji organizowanej w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Charytatywnej „Kilometry Dobra”, prowadzonej przez Polski Instytut Filantropii. Realizatorem akcji jest  Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Autystycznym „SPONiA-Węgrów”

W naszym przedszkolu zbiórka trwa od 18 marca do 2 czerwca 2019 r.w ramach, której zbierane są środki dla podopiecznych Stowarzyszenia „SPONiA-Węgrów” na zakup sprzętu do sali rehabilitacyjno – terapeutycznej. Skarbonki umieszczone są w szatni na przeciwko wejścia obok tablicy informacyjnej w szklanym akwarium.Kampanii towarzyszy próba pobicia rekordu Guinnessa poprzez układanie ciągu monet o nominale jednozłotowym. Serdecznie zapraszam do udziału w zbieraniu Kilometrów Dobra. Liczę na Państwa wsparcie.

Wicedyrektor

Anna Kwiatkowska-Rehan