„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat…” – wspomnienie Pikniku Rodzinnego 2019

W sobotę, 8 czerwca, już po raz kolejny, w przedszkolnym ogrodzie, odbył się piknik, z udziałem naszych podopiecznych i ich rodzin. Było wspaniale! Kolorowo, pysznie i bardzo muzycznie!

Ach, działo się! Ogród przedszkolny tętnił życiem, a promienie słońca już od progu witały naszych gości.  W tak miłej atmosferze, świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty oraz Dzień Dziecka.

Tegoroczną imprezę, rozpoczęliśmy, od występów tanecznych poszczególnych grup, poprzez które, dzieci miały możliwość  okazania swojej wdzięczności i miłości wobec  Rodziców.

Do podziękowań  przyłączyła się również  Pani Dyrektor ZSP nr 7 – pani Iwona Idzikowska.              Jako wyraz uznania za poświęcony czas, zaangażowanie i ofiarność na rzecz Przedszkola i jego podopiecznych, Pani Dyrektor wręczyła Rodzicom statuetki, medale oraz  własnoręcznie pomalowane przez dzieci poduszki w podziękowaniu dla rodziców, którzy uczestniczyli w przygotowaniu                    ”Morskich Opowieści” z okazji Dnia Dziecka. Po podziękowaniach , wszyscy goście mieli okazję uczestniczyć w wielu atrakcjach, przygotowanych z myślą o wspólnym świętowaniu.

Tak dobra zabawa nie byłaby możliwa bez odpowiedniej oprawy muzycznej ze strony pana Bartosza Miecznikowskiego oraz jadła przygotowanego przez firmę „Szwajcarka”, a także poczęstunku przyniesionego przez rodziców.

Niestety! Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Po tegorocznym pikniku pozostały nam już tylko wspomnienia i fotografie, dzięki którym ta wyjątkowa chwila będzie mogła trwać w pamięci jego uczestników.

Nauczyciel

Kamila Łagodzka

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Przedszkola! Drodzy Rodzice!
Pragnę serdecznie podziękować Państwu za pomoc i zaangażowanie w organizację i przebieg Pikniku.

Dekoracja na PIKNIKU RODZINNYM oraz podziękowania zostały opłacone z budżetu Przedszkola.

Natomiast z budżetu Rady Rodziców na organizację imprezy została wydana kwota 2500 zł.

Anna Kwiatkowska-Rehan

Skip to content